نسل جدید هواپیمای صاعقه

تاریخ:سه شنبه نوزدهم اردیبهشتماه سال 1391-06:56 بعد از ظهرامیر سرتیپ عزیز نصیرزاده، معاون هماهنگ كننده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از برگزاری رزمایش متعدد این نیرو در سال جاری خبر داد و گفت: این نیرو در قالب این رزمایش ها، توانمندی های خود را بار دیگر به نمایش می گذارد.

امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده همچنین با اشاره به برنامه های این نیرو برای ارتقای سامانه های راداری و مهمات هوشمند گفت: نسل های جدید هواپیمای شكاری صاعقه تولید می شود.

وی اظهار داشت: ارتقای سامانه های هواپیمای شكاری صاعقه به صورت بومی و توسط متخصصان داخلی به صورت پیوسته در جریان است.

معاون هماهنگ كننده نیروی هوایی ارتش افزود: افزایش برد موشك ها، ارتقای موشك های هوا به هوا، افزایش برد رادار، جنگ الكترونیك، مهمات هوشمند و به روز كردن سامانه های الكترونیك هواپیما (اویونیك) از جمله طرح ها و پروژه های نیروی هوایی است كه با پشتیبانی صنایع دفاعی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صورت می گیرد.

معاون هماهنگ كننده نیروی هوایی ارتش همچنین با تاكید بر این كه نیروی هوایی آماده پاسخگویی به هر تهدیدی است گفت: پرواز هواپیماهای جنگنده و شكاری این نیرو در رزمایش ها و رژه های هوایی، گوشه ای از توانمندیهای تجهیزاتی و نیروی انسانی این نیرو را به نمایش می گذارد.

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات